לוח זמני טיסות

סאן דור לוח טיסות

סאן דור לוח טיסות
סאן דור לוח טיסות
חברת סאן דור הינה חברת תעופה המפעילות טיסות בשכר וקו סדירות באמצעות שימוש בצי המטוסים של חברת האם שלה – חברת התעופה הלאומית , אל על.

חברת סאן דור הינה חברת תעופה המפעילות טיסות בשכר וקו סדירות באמצעות שימוש בצי המטוסים של חברת האם שלה – חברת התעופה הלאומית , אל על.

קצת על חברת סאן דור

חברת סאן דור מוכרת לכולנו כחברת תעופה חדשה יחסית, אך, למעשה חברת סאן דור הוקמה בשנת 1977 כחברת בת של חברת אל על הגדולה, אך בשנת 1981 שונה שמה לחברת סאן דור, אשר משמעותו שמש מוזהבת, שם שנשמר עד לימים אלו ומהווה את שמה המסחרי של החברה.

כל הטיפול בטי המטוסים של חברת סאן דור מתבצע על ידי עובדי התחזוקה של חברת אל על ואף פעילות הנוסע המתמיד משותפת בין החברות מתוך מטרה להגדיל את כמות הלקוחות המשותפת של שתי החברות גם יחד.

בעבר חברת סאן דור הייתה מורשת לטוס בשבת בניגוד לאיסור הקיים כסטטוס קוו המחייב את חברת אל על. אך תקריות שונות לאורך השנים עוררו את זעמם של הציבור החרדי בארץ וחברת סאן דור חדלה מלטוס בשבת.

לוח הטיסות של חברת סאן דור

לוח הטיסות של חברת סאן דור מתפרס על פני טיסות שכר (כאשר חלקן מוגדרות כטיסות Low-Cost) וחלקן כטיסות סדירות הפועלות כקו תעופה רגיל הפועל במועדים ושעות קבועות לאורך מרבית השנה.

לוח הטיסות של חברת סאן דור מציעה טיסות ליעדים – ברצלונה, פריז, מינכן, אמסטרדם, זאגרב, ליסבון, סישל וולינה, כאשר מדובר למעשה בטיסות רגילות של חברת אל על המוצגות לציבור תחת מותג סאן דור המזוהה כמותג זול יותר, בניגוד למיתוג חברת אל על המוכרת כחברה איכותית אך יקרה ביחס למתחרות.

מידע זמין אודות לוח הטסיות של חברת סאן דור, ניתן לקבל באתר החברה בכתובת www.sundor.co.il. כאשר באתר עצמו, נינתן להזמין טיסות ואף לבצע צ’ק אין מקוון לטיסות קיימות ולהימנע מתורי המתנה ממושכים בשדה התעופה.

כמו כן, תוכלו למצוא את מחלקת המבצעים באתר החברה המציעה טיסות של הרגע האחרון במחירים מוזלים במיוחד למגוון יעדי החברה. מלבד יתרונות אלו תוכלו לקבל מידע אודות החברה, סוגי הטיסות השונים ויעדים וכמובן אודות שירות הדיוטי פרי של החברה המוצע במהלך הטיסות.

חשוב לזכור תמיד כי מבחינת רמת הבטיחות והארגון חברת סאן דור הינה חברת בת של חברת אל על המוכרת לכולנו ומותג זה הוא למעשה קו טיסות ה –Low Cost של החברה בפועל.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי