לוח זמני טיסות

ישראייר לוח טיסות

ישראייר לוח טיסות
ישראייר לוח טיסות

חברת ישראייר היא החברה הישראלית היחידה בתחום התעופה האזרחית אשר הוקמה בשנת 1996, מתוך מטרה ברורה להגדלת התחרות הקיימת בשוק טיסות הסחר בישראל, כחברת בת של חברת גנדן תיירות ותעופה הנמצאת תחת שליטתו של איש העסקים נוחי דנקנר.

כיום חברת ישראייר מפעילה בעיקר לוח טיסות מגוון אל יעדים שונים בארץ כמו שדה התעופה שדה דב, נמל התעופה בן גוריון, נמל התעופה באילת ובחיפה. במקביל ליעדים פנימיים, מפעילה חברת ארקיע גם לוח טיסות אל יעדים שונים באירופה ואף קו טיסה סדיר לנמל התעופה J.F.K בניו יורק.

ישראייר לוח טיסות בין לאומי

צי המטוסים של חברת ישראייר נחשב לצי המטוסים הצעיר ביותר בישראל וגילו הממוצע עומד על שנתיים וחצי. אך למרות חדישותו היחסית של צי המטוסים, מדובר בציד מטוסים קטנטן יחסית המונה ארבעה מטוסים בלבד המופקדים על כל מערך הטיסה של החברה.

חברת ישראייר, על אף היותה חברת תעופה קטנה יחסית לחברותיה המתחרות בתחום התעופה האזרחית בישראל, מפעילה קווי תעופה סדירים למגוון רחב של יעדים וביניהם היעדים הבאים:

ישראל – תל אביב, חיפה, אילת

צרפת – פריז, ניס

פולין – ורשה

רוסיה – מוסקבה

יוון – הרקליון, רודוס

גרמניה – שטוטגרט

פורטוגל – ליסבון

מידע על לוח הטיסות של חברת ישראייר

במידה ואתם מעוניינים לקבל מידע אודות הטיסות הסדירות של חברת ישראייר לכלל היעדים תוכלו לבקר באתר החברה בכתובת – www.israir.co.il

באתר החברה ניתן לקבל מידע על טיסות החברה ואף לרכוש חבילות נופש שונות בארץ ובחול. אך, מלבד אפשרות זו חברת ישראייר מציעה לכם גם אפשרות להצטרפות לטיולים מאורגנים או לרכוש חבילות מוזלות במיוחד במידה ואתם מהירי החלה – באופן זהה לפעילות אתר הדקה ה-90.

אך, ללא שום ספק גולת הכותרת באתר ישראייר היא האפשרות לעיין בקטלוג מוצרי ה-Duty Free המוצע ללקוחות החברה בעת הטיסה באחת מטיסות החברה. אפשרות זו מנותקת מסניף רשת Sakal Duty Free המוכרת לכולנו מנמל התעופה בין גוריון אך המחירים בה משתלמים לא פחות.

היות וכל הטיסות הבינלאומיות בישראל יוצאות מנמל התעופה בין גוריון ומתאפשר בהן מעבר בחנות המוכרת, שירות ה Duty Free של ישראייר מתאפשר בכל טיסה מקומית או בינלאומית.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי