לוח זמני טיסות

איבריה לוח טיסות

איבריה לוח טיסות
איבריה לוח טיסות

חברת איביריה איירליינס, היא למעשה חברת התעופה הלאומית של ספרד. אשר נוסדה בשנת 1927 והפעילה קו טיסות יחיד בין ברצלונה למדריד. במהלך השנים הפכה חברת איביריה לחברת התעופה הראשונה אשר הציעה טיסות בין אירופה לדרום אמריקה ואף הקימה חברת בת בשם אייר נוסטרוס.

רבים אינם יודעים זאת, אך שמה של חברת איבריה, נבחר בשל שמו של האזור זו שוכנות מדינת ספרד ופורטוגל – חצי האי האיברי.

איביריה לוח טיסות מסביב לעולם.

חברת איבריה מפעילה כיום צי מטוסים המונה למעלה ממאה ושלושים מטוסים. צי המטוסים הגדול של החברה מאפשר לה לטוס לכמאה ועשרים יעדים בעולם, כאשר מרבית מהיעדים הם יעדים בינלאומיים מחוץ לגבולותיה של ספרד.

כדי לתחזק את צי המטוסים העצום נדרשת חברת איבריה לנהל שני בסיסי אם בערים ברצלונה ומדריד ובסיס תפעול ותחזוקה נוסף בעיר פלמה דה מיורקה.

איבריה לוח טיסות בזמן אמת

פעילותה הגלובלית והענפה של חברת איביריה, מחייבת אותה להפעיל לוח טיסות מעודכן אשר מוצג לכל דורש באתר הרשמי של החברה בכתובת http://www.iberia.com/ . האתר הרשמי של החברה אינו זמין כעת בשפה העברית.

במידה ותרצו לקבל מידע אודות טיסות של חברת איביריה הממריאות או נוחתות בישראל, תוכלו להסתייע בלוח הטיסות של רשות שדות התעופה – המציג עדכונים בזמן אמת אודות כל המראה או נחיתה של טיסה מסחרית בישראל.

לוח טיסות איביריה ופעילות החברה בישראל

טיסותיה של חברת איביריה נחשבות כטיסות ביחס לחברות מתחרות הפועלות במרחב האווירי של מדינת ישראל ולכן ישראלים רבים בוחרים בטיסותיה, כאמצעי קישור (טיסות קונקשיין) ליעדים רחוקים כמו מדינות דרום ומרכז אמריקה ויעדים שונים בארצות הברית.

חברת איבריה, מפעילה כיום שתי טיסות בקו תל אביב – מדריד היוצאות מנמל התעופה בן גוריון הממוקם בסמוך לעיר לוד. כרטיסי טיסה בעבור טיסות אלו ניתן לרכוש באתר החברה או אצל סוכני הנסיעות השונים הפזורים ברחבי הארץ.

כמה טיפים

אם בחרתם לטוס בחברת איביריה ובדקתם את לוח הזמנים ומצאתם את הטיסה המתאימה לכם חשוב שתכירו שני טיפים חשובים הנוגעים לטיסות ילדים לפני ביצוע ההזמנה.

תינוקות קטנים מתחת לגיל שנתיים אשר יושבו בחיק הוריהם ידרשו לשלם רק עשרה אחוזים ממחירו של כרטיס מלא. לעומתם, ילדים בגיל שנתיים עד שתיים עשרה יטוסו בחברת איביריה בעלות של חצי ממחירו של כרטיס טיסה פנימית בספרד.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי