לוח זמני טיסות

אל על לוח טיסות

אל על לוח טיסות
אל על לוח טיסות

חברת אל על או בשמה המלא והמוכר פחות אל על נתיבי אוויר לישראל בע”מ, היא למעשה חברת התעופה הלאומית של ישראל ובשל כך גם חברת התעופה הגדולה ביותר הפועלת בישראל כיום.

חברת אל על, בניגוד לחברות התעופה הקטנות יותר הפועלות בישראל, מפעילה קווי תעופה אל מגוון רחב של יעדים הפרוסים באירופה, אפריקה, אסיה וצפון אמריקה בטיסות ישיר מישראל ולזמן מה אף הפעילה קו טיסות ישיר בין ישראל לבין מדינות דרום אמריקה כמו ברזיל (קו שהופסק לאחר זמן מה בשל חוסר כדאיות כלכלית של החברה)

אל על לוח טיסות ישראלי

במשך שנים ארוכות הייתה חברת אל על חברת תעופה לאומית תחת ניהולה הישיר של ממשלת ישראל. מעמדה החוקי כחברה ממשלתית השתנה בשנת 2003 , כאשר החברה החלה בתהליך הפרטה מזורז בו מניותיה הוצעו לציבור, עד שבשנת 2005 הפכה חברת כנפיים – אחזקות ארקיע לבעלי השליטה בחברה.

לאורך שנים ארוכות שימש צי המטוסים של חברת אל על לפעילויות ממשלתיות שונות כמו העלאת יהודי ארצות עקב ויהודי אתיופיה ומדינות חבר העמים, כחלק מהתוכניות לעלייה יהודית אותה קידמה והפעילה ממשלת ישראל.

כיום, צי המטוסים של חברת אל על כולל שלושים ושלושה מטוסים בגדלים שונים והיא מפעילה כמה וכמה חברות בנות אשר מציעות שירותים שונים הקשורים לתחום התעופה, החל מחברת סאן דור המוכרת אשר מציעה הובלת טיסות וסחורות בתשלום ועד לחברת תמ”מ המציעה שירותי קייטרינג לטיסות.

אל על לוח טיסות

בימים אלו אלא מפעילה קווי טיסות ישירים אל מגוון יעדים רחב של הפזורים ביבשות השונות:

יבשת אפריקה – יוהנסבורג

יבשת אסיה והמזרח הרחוק – בנקוק, הונג קונג, אילת, מומבאי ,בייג’ין

יבשת אירופה – אמסטרדם, בוקרשט, ברלין , ז’נבה, ורשה, לונדון, מוסקבה, לרנקה, מילאנו, מדריד, סופיה, סנט פטרסבורג, פראג, קייב, פריז ,מינכן, רומא, ציריך, מינכן, אתונה, בריסל ומיקומים נוספים.

ארצות הברית וקנדה – לוס אנג’לס, טורונטו וניו יורק.

בעבר, אף הפעילה חברת אל על טיסות אל העיר אילת, הנחשבת כעיר התיירות הדרומית בישראל. אך, בשנת 2013 בוטל קו זה בשל מחלקות בנוגע לרמת הבטיחות במסלול התעופה הנוכחי המנוהל על ידי מנהל התעופה בישראל והיעדר חלופות זמינות.

את לוח הטיסות של חברת אל על תוכלו למצוא באתר הרשמי של חברת אל על בכתובת www.elal.co.il. מלבד לוח הטיסות המלא של חברת אל על תוכלו לקבל מידע מלא על טיסות החברה לכל היעדים ובנוסף אף להזמין חבילות נופש שונות מסוגים שונים ולבצע צ’ק אין לטיסה שלכם באופן מקוון

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי