לוח זמני טיסות

ארקיע לוח טיסות

ארקיע לוח טיסות
ארקיע לוח טיסות

חברת ארקיע הוקמה כבר בשנת 1949 כחברת טיסות פנים ארציות במטרה לחבר את העיר אילת אל שאר הישובים במרכזה של ארז ישראל בגבולותיה דאז. בימיה הראשונים נקראה החברה אילתה שכן כל פועלה היה בהפעלת קו טיסות לעיר אילת ולימים שונה שם החברה לחברת ארקיע.

לוח הטיסות של חברת ארקיע

החברה, מפעילה כיום, מספר גדול של טיסות פנימיות (בעיקר לעיר אילת) וקווי תעופה נוספים ליעדים נוספים ברחבי אירופה. במקביל מפעילה החברה טיסות עונתיות ליעדים רחוקים יותר באירופה כמו הלסינקי, ברינדיזי, אוסלו וירוואן.

במקביל לקווי הטיסה הרגילים, הכריזה החברה בקיץ 2010 על הפעלת קווי טיסה בסגנון Low-Cost אשר אינם כוללים הגשת מזון ושתייה ושירותי שינוע כבודה בעבור הנוסעים, אך הם מוצעים ללקוחות במחיר זול במיוחד של 99 דולרים לכיוון.

טיסות אלו, שווקו לציבור תחת המותג – Arkia Express ונמכרו על פי דרישת הלקוחות. בתחילת הדרך הוצעו טיסות מעין אלו רק ליעדים פריז, אמסטרדם, מינכן וברצלונה ולאכן מכן התרחבה ליעדים נוספים ברחבי העולם.

ארקיע לוח טיסות מצומצם אך משתלם

חשוב לדעת כי צי המטוסים של חברת ארקיע אינו צי מטוסים גדול במיוחד ועל כן תדירות הטיסות נמוכה ביחס לחברות אחרות כמו חברת אל על או חברות נוספות הפועלות בישראל לאחר מדיניות השמיים הפתוחים שאפשרה לגופי תעופה זרים לטוס ולהפעיל קווי טיסות בישראל ומחוצה לה.

אך, עובדה זו מאפשרת לחברת ארקיע גם להפעיל קווי טיסות צ’ארטר בעלות נמוכה מאד יחסית למתחריה ולטוס גם ליעדים שנחשבים משתלמים פחות. בנוסף לכך, לאחר שחברת אל על ביטלה את קו טיסותיה הסדיר לאילת בשל מסלול הטיסה חברת ארקיע הינה בין החברות היחידות שמפעילות קו טיסה סדיר לאילת.

ארקיע לוח טיסות

ניתן לצפות בלוח הטיסות המלא של חברת ארקיע באתר החברה בכתובת www.arkia.co.il בלוח הטיסות המופיע באתר החברה ניתן לצפות בטיסות הפנים של החברה בין יעדים שונים בארץ כמו נמל התעופה בחיפה או בשדה דב לבין נמל התעופה באילת.

במקביל ניתן לצפות בלוח הטיסות של חברת ארקיע אל יעדים שונים ברחבי יבשת אירופה. בנוגע לכל המיקומים של חברת ארקיע ניתן לבצע הזמנה משולבת הנוגעת להזמנת טיסה בשילוב מלון או רכב להשכרה במדינת היעד ולמעשה לוח הטיסות של ארקיע יכול לסייע לכם להזמין חופשה מושלמת במקום אחד.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי