לוח זמנים אוטובוסים

סופרבוס לוח זמנים

סופרבוס לוח זמנים
סופרבוס לוח זמנים

חברת סופרבוס תחבורה ציבורית ישראלית הינה חברת תחבורה ציבורית אשר נמצאת בבעלות שווה של חברת מטיילי איריס ירוחם בע”מ וחברת אוטו חן בע”מ. החברה, מפעילה כיום קווי תחבורה ציבורית בערים ירושלים, מודיעין עילית ורמלה-לוד.

קצת על חברת סופרבוס תחבורה ציבורית

חברת סופרבוס הוקמה כתגובה ישירה לרפורמת התחבורה שהנהיג משרד התחבורה בתחילת שונות האלפיים. הרפורמה, אשר הוציאה קווי תחבורה ציבורית מקואופרטיב אגד וחברת דן למכרזים נתנה לחברות קטנות יותר ומבוססות פחות לזכות בחלקים מנתח השוק של התחבורה הציבורית בישראל.

חברת סופרבוס זכתה באחד מהמכרזים של משרד התחבורה, אשר נתן לה את רישיון ההפעלה של קווי התחבורה הציבורית באשכול מתתיהו באזור רמלה-לוד. החברה הפסידה את קווי התחבורה הנ”ל לחברת קווים אשר זכתה במכרז מחודש בשנת 2009.

כחלק מאותה רפורמה הוצע למכרז גם אשכול קווי התחבורה של בית שמש ואזור ירושלים. בשנת 2011 החלה בפעילות קו לילה בין הערים כקו בין רמלה לתל אביב ובין שוהם לראשון לציון. במקביל לפעילות זו מפעילה חברת סופרבוס גם שירותי הסעה בתשלום באזור ירושלים.

החברה מפעילה כיום צי אוטבוסים של כ-140 אוטובוסים וכמאתיים עובדים בגזרות ההפעלה השונות של החברה, כאשר משרדי החברה המרכזיים ממוקמים בתחנה המרכזית החברה בעיר תל אביב.

סופרבוס לוח זמנים

על מנת להתעדכן בלוח הזמנים של חברת סופרבוס כל לקוח יכול לגלוש בקלות לאתר החברה בכתובת www.superbus.co.il או לפנות אל מוקד שירות הלקוחות בטלפון 1-700-700-181 כאשר המידע בין שתי המערכות זהה לחלוטין.

כל נוסע, יכול לקבל מידע אודות קווי הפעילות של החברה וזמינותם המשוערת לתחנות היעד באזור פרוזדור ירושלים. כמו כן, ניתן לפנות אל מחלקת האבידות והמציאות של החברה בנושאים הקשורים למטען מכל סוג שהוא אשר אבד באחת מנסיעות החברה.

מעבר לשימוש באתר או במערכת השירות הטלפוני חברת סופרבוס מציעה לכל נוסע להוריד את אפליקציית הסמארטפון של החברה. באפליקציה עצמה ניתן לקבל מידע בזמן אמת על כל קו אותו מפעילה החברה, לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות באמצעות טופס ייעודי ואף הצגת זמן הגעה משוערת ליעד.

סופרבוס נסיעות מיוחדות

מעבר לפעילות החברה כחברת תחבורה ציבורית מפעילה חברת סופרבוס גם קווי תחבורה לנסיעות מיוחדות אשר מאפשרות לכל אחד לשכור רכב לנסיעה ייעודית לשימוש פרטי או עסקי. החברה מציעה שירותי VIP, אוטובוסים או מיניואנים לבחירת הלקוח.

את המידע עצמו ניתן למצוא באתר ייעודי בכתובת http://www.superbus.co.il/tours/ . באתר תזכו לקבל מידע אודות סוגי הרכבים השונים, אפשרויות הנגישות של הרכב וגם ללמוד אודות מערך הבקרה ורמת הבטיחות של שירות הנסיעות המיוחדות של חברת סופרבוס.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי