לוח זמנים אוטובוסים

אומני אקספרס לוח זמנים

אומני אקספרס לוח זמנים
אומני אקספרס לוח זמנים

אומני אקספרס היא למעשה חברת בת של חברת התחבורה הציבורית נתיב אקספרס. החברה, מפעילה כיום שירותי תחבורה ציבורית, כאשר מרכז פעילותה הוא באזור השרון והצפון, אך היא מפעילה גם קו תחבורה אל העיר תל אביב .

קצת על חברת אומני אקספרס

ימיה הראשונים של חברת אומני אקספרס נרשמו אי שם בשנות העשרים של המאה הקודמת. בשנים אלו לא הייתה קיימת תחבורה ציבורית בשטחי ארץ ישראל ומשפחת עפיפי רכשה מהבריטים משאיות אשר הוסבו לאוטובוסים בעלי ספסלי ישיבה לשירות הקהילה היהודית שישבה בארץ.

רק כחמש שנים לאחד תחילה הפעילות רכשה משפחת עפיפי את האוטובוס הראשון שלה והפכה לחברת תחבורה ציבורית. כיום, החברה מנוהלת על ידי בני הדור השלישי והרביעי של החברה והיא פועלת בתחומים כמו תחבורה, תיירות ונדל”ן.

חברת אומני אקספרס פעלה כחברת בת תחת חברת נאזרין אקספרס בע”מ , עד אשר זו מוזגה עם חברת נתיב אקספרס תחבורה ציבורית בע”מ. כיום, החברה מפעילה צי אוטובוסים המונה כשמונים כלי רכב ובחלקם אף פועלת מערכת פנימית של אינטרנט אלחוטי לשימוש הלקוחות.

פעילותה של חברת אומני אקספרס

חברת אומנים אקספרס מפעילה כיום כארבעים קווי תחבורה ציבורית באשכול התחבורה הציבורית שבין יוקנעם לטבעון.

במהלך פעילות זו הגבירה החברה את תדירות הנסיעה בקווים הרבים הפועלים באזור ואף הקימה קווי תחבורה רבים בעפולה, קריית טבעון, רמת ישי, יוקנעם ועמק ישראל ואף הקימה את מערך התחבורה הפועל בישובים שונים כמו דליית אל כרמל עוסיפא וישובים דומים.

מלבד פעילותה הענפה באשכול תחבורה זה, מפעילה החברה גם את אפשרות קווי לילה המאפשרת שימוש בתחבורה הציבורית בשעות מיוחדות ובזמינות גבוהה מאזורי הבילוי ואליהם.

מידע על לוח זמני האוטובוסים של אומני אקספרס.

מידע על קווי התחבורה של חברת אומני אקספרס ניתן לקבל באתר האינטרנט של החברה בכתובת http://omniexp.co.il או במוקד הטלפוני במספר *3553. באתר האינטרנט ניתן לבצע חיפוש על פי מספר קו או על פי נקודת יציאה ויעד או להשתמש במערכת Next Bus.

מערכת Next Bus מאפשרת לכל לקוח לקבל מידע בזמן אמת אודות מיקומו של כל אוטבוס ולדעת מהו זמן ההגעה המשוער של אוטובוס לכל תחנה.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי