לוח זמנים אוטובוסים

נתיבי אקספרס לוח זמנים

נתיבי אקספרס לוח זמנים
נתיבי אקספרס לוח זמנים

חברת נתיב אקספרס תחבורה ציבורית היא חברת תחבורה ציבורית המפעילה קווי תחבורה ציבורית באזור צפת ונהריה ועד לפני מספר חודשים גם מפעילת קווי התחבורה באזור חדרה ונתניה. החברה הוקמה כתגובה ישירה לרפורמת התחבורה הציבורית שהנהיג משרד התחבורה בישראל.

מעט על חברת נתיב אקספרס

ראשית הפעילות של חברת נתיב אקספרס נעוצה עוד בשנות העשרים של המאה הקודמת ובמשפחת עפיפי אשר החליטה לפעול למען הקמת מערך תחבורה בעבור תושבי היישוב היהודי בארץ באותם ימים ולשם כך, החלה לרכוש משאיות, אשר נוצלו על ידי שכנים וקרובים לצרכי שינוע ותחבורה.

ראשי משפחת עפיפי, זיהו את הפוטנציאל העסקי הטמון במשאיות התחבורה והתקינו בהן ספסלי ישיבה ייעודיים על מנת לאפשר הסעת נוסעים בצורה נוחה ובטוחה יותר. תצורת המשאיות נשמרה עד לשנת 1932, בה רכשה המשפחה את האוטובוס המסחרי הראשון שהצטרף לשורותיה.

לאחר ארבעה דורות של פעילות משפחתיות, בשנת 2001 החליטה משפחת עפיפי להקים את חברת נתיב אקספרס על מנת לזכות במרכז של משרד התחבורה להפעלת קווי תחבורה ציבורית אשר היו משויכים עד כה לקואופרטיב אגד, רפורמה שמטרתה הייתה לשפר את השירות לאזרחים אשר עושים שימוש באמצעי זה.

נתיב אקספרס – טווח הפעילות

למרות הפסדה במכרז לחברת קווים על אשכול חדרה, הכולל הפעלת קוי התחבורה גם באזור פרדס חנה, זיכרון יעקוב וערי הסביבה, עדיין מפעילה כיום החברה ארבעה אשכולי נסיעה באזורים שונים בארץ:

אשכול נתניה – הפעלת כ-70 קווי תחבורה ציבורית

אשכול צפת ונהריה – הפעלת כ-100 קווי תחבורה ציבורית

קווי נתניה תל אביב – הפעלת מערך התחבורה בין העי נתניה לעיר תל אביב ובו פועלים כ-15 קוים.

אשכול יוקנעם וטבעון – הפעלת כ-50 קווי תחבורה ציבורית. הפעלת אשכול זה בשל מיזוג בין חברת נאזרין אספר וחברת נתיב אקספרס תחבורה ציבורית תחת המותג אומני אקספרס.

נתיב אקספרס – לוח זמנים

מידע על לוח הזמנים של חברת נתיב אקספרס ניתן לקבל באתר החברה הזמין בכתובת www.nateevexpress.com . באתר עצמו, ניתן לחפש מידע על קווי נסיעות שונים, על פי מספר פרמטרים או להשתמש באפשרות של מתכנן הנסיעה על מנת לתכנן נסיעה כוללת על פי כמה קווי תחבורה של החברה.

שירות תכנון הנסיעה, מתאפשר באמצעות אפליקציית Moovit המאפשרת ללקוחות לקבל מידע בזמן אמת על זמני ההגעה של קווי התחבורה הציבורית ולתכנן את נסיעתם גם על בסיס לוח הזמנים של כלל האוטובוסים ולא רק של חברת נתיב אקספרס.

מעבר לאתר אינטרנט מפורט, חברת נתיב אקספרס תחבורה ציבורית מפעילה גם מוקד שירות לקוחות, הזמין לכלל הלקוחות בטלפון *3553 או במספר הטלפון 1-599-599-599 ומעניק מידע זהה למידע הזמין באתר האינטרנט של החברה.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי