לוח זמנים אוטובוסים

אפיקים תחבורה ציבורית

אפיקים תחבורה ציבורית
אפיקים תחבורה ציבורית

חברת אפיקים תחבורה ציבורית הינה חברת תחבורה ציבורית בבעלותה של חברת אמנון מסילות בע”מ. החברה, אשר הוקמה בשנת 2008 הינה חברת תחבורה ציבורית הפועלת בעיקר ביישובי השומרון ובאזור גוש דן.

קצת מידע על חברת אפיקים

חברת אפיקים תחבורה ציבורית הוקמה בשנת 2008 על ידי חברת אמנון מסילות בע”מ. החברה הוקמה לאחר רפורמת משרד התחבורה, בה הוצאו קווי תחבורה ציבורית, שהיו עד כה בבעלות בלעדית של קואופרטיב אגד, למכרזי הפעלה על מנת לשפר את השירות ללקוח.

עד לתקופה זו פעלה חברת אמנון מסילות כחברת הסעות מיוחדות בצפון הארץ בעיקר במשך למעלה מ-40 שנה. לאחר זכייתה במכרז להפעלת קווי תחבורה ציבורית, הקימה החברה את חברת אפיקים תחבורה ציבורית אשר מפעילה בפועל את קווי התחבורה הציבורית כיום.

בשל גידול פעילותה של חברת אפיקים, רכשה החברה את חברות התחבורה הציבורית ואוליה וקונקס וכיום צי האוטובוסים שלה מונה למעלה מ-300 כלי רכב. חברת אפיקים תחבורה ציבורית מפעילה כיום את אשכול השומרון ובמקביל אליו גם קווי תחבורה נוספים בישובים אשדוד, יבנה, טבריה, בני ברק וירושלים.

לוח זמנים של חברת אפיקים.

חברת אפיקים שמה לה למטרה לשפר את השירות ללקוח ובשל כך הפעילה קווי אוטובוסים רבים בתחום פעילותה. מצב זה הוביל להפעלתם של 145 קווי תחבורה ציבורית בתחום פעילותה של החברה ושיפר משמעותית את תדירות האוטובוסים בעיקר ביישובי השומרון.

כיום, החברה מפעילה את שירותי התחבורה הציבורית בכל נקודות ההפעלה של חברות קונקס ויאולה באזור גוש דן ומידע אודות פעילות החברה המשותפת ניתן לקבל באתר החברה בכתובת http://www.afikim-t.co.il או במוקד שירות הלקוחות של החברה בטלפון *6686

מלבד זמני הנסיעות ניתן לקבל מידע אודות מסלולי הקווים וקווים חדשים שנוספים לשירות באזור גוש דן או בישובים חדשים באזור השומרון וכמובן מידע על אפשרויות התשלום השונות כמו כרטיסי חופשי חודשי, עלות מחירי נסיעה וכדומה.

במקביל לפעילותה כחברת תחבורה ציבורית, מפעילה חברת אפיקים גם שירותי הסעות מיוחדים על פי דרישת הלקוח ושירות של שירות לפי קריאה – שירות בו יש להתקשר אל מוקד ההזמנות ולהזמין מקום באוטובוס עד כשעתיים לפני מועד הנסיעה (כרגע רק קווים 210 ו-211 מופעלים בשיטה זו) .

חברת אפיקים לשירות הציבור.

במידה ואתם מעוניינים להציע הצעת ייעול לחברה או להציע הפעלת קו תחבורה ליישוב ספציפי תוכלו לפנות אל מחלקת תלונות הציבור של החברה דרך אתר האינטרנט או בטלפון 08-8620622. המטרה בשירות זה היא לפעול באופן תמיד לשירות חווית הלקוח בשירותי אפיקים תחבורה ציבורית.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי