חישוב מסלול

חישוב מסלול הליכה

חישוב מסלול הליכה

קיבלתם החלטה והחלטתם להתחיל להיכנס לכושר. רכשתם בגדי ספורט מעולים ונעלי הליכה נוחות במיוחד ואפילו בדקתם מהן תכניות הפעילות המומלצות ביותר בעבורכם. אבל, רגע לפני שנעלתם את הנעליים ויצאתם לדרך – גיליתם שאתם לא באמת יודעים כיצד למדוד את מרחקי ההליכה שלכם.

אז מה עושים? ליקטנו בעבורכם כמה וכמה אפשרויות קלות וזמינות לחישוב מסלול הליכה ייעודי לפעילות הספורטיבית שלכם, אשר יסייעו לכם לדעת כמה אתם הולכים ולהתאים את הפעילות שלכם לתכנית המקורית.

מדדו את אורכו של מסלול ההליכה באמצעות הרכב

האפשרות הראשונה והזמינה ביותר היא כמובן שימוש ברכב ממונע לצורך חישוב מסלול ההליכה שלכם.

כדי לבצע פעולה זו עליכם להגיע עם הרכב אל נקודת ההתחלה של מסלול ההליכה שלכם ולאפס את מד הקילומטרים, באופן זהה לפעולת האיפוס אותה ניתן לבצע לאחר כל תידלוק. לאחר שביצעתם את האיפוס התחילו בנסיעה באופן זהה למסלול ההליכה שלכם.

במידה ובחרתם באפשרות זו, חשוב מאד להתאים כמה שיותר את מסלול הנסיעה שלכם למסלול ההליכה המקורי, שכן לעיתים מסלול ההליכה שלכם אינו כולל דרכים המותאמות למעבר רכב ולכן מדידה זו אינה יעילה בעבורכם.

מדדו את מסלול ההליכה שלכם באמצעות אפליקציות

במידה ומכשיר הסמארטפון שלכם משמש לכם בעיקר לשמיעת מוזיקה בזמן ההליכה, אנחנו רוצים שתכירו אפשרות גם לחישוב מסלול הליכה הזמינה אודות למנגנון ה – GPS המשולב כיום בכל טלפון חכם.

באמצעות אפליקציות ספורט שונות, תוכלו למעשה לערוך חישוב של מסלול ההליכה שלכם בקלות. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את האפליקציה בנקודת ההתחלה של מסלול ההליכה שלכם ולהתחיל לצעוד.

האפליקציה עצמה תוכל למדוד את המרחק אותו עברתם, אבל גם לדעת מהי מהירות ההליכה שלכם, כמה קלוריות שרפתם ואפילו לבנות לכם תוכנית אימון אישית על פי פרמטרים נוספים שתזינו לפרופיל המשתמש שלכם באפליקציה.

מדדו את מסלול ההליכה שלכם באמצעות האינטרנט

אם שתי האפשרויות הראשונות אינן זמינות בעבורכם , אנחנו רוצים להציע לכם אפשרות שלישית, מעניינת לא פחות שתוכל לשרת אתכם במידה ומסלול ההליכה שלכם עובר בין שתי נקודות בעלות כתובות שונה.

במידה ומסלול ההליכה שלכם אכן עומד בתנאים, תוכלו להשתמש בשירותי המפות השונים שמציעות חברת WAZE, וואלה ודומיהן ברשת האינטרנט ולבחור באפשרות של ניווט מנקודת ההתחלה של מסלול ההליכה שלכם אל נקודת הסיום שלה.

המערכת תפיק בעבורכם את מסלול הנסיעה המקורית ואת המפה עצמה, אך למעשה לא תוכל לספק לכם מידע על רמת הקלוריות שצברתם או להתאים לכם תוכנית ספורטיבית יעילה במיוחד.

על מה אנחנו ממליצים ?

אחרי שעות רבות של ניסיונות שונים למדידות בחרנו באפשרות של אפליקציית ספורט ייעודית שסייעה לנו למדוד את המרחק וגם לערוך תחשיב קלורי באופן אוטומטי על פי מסלולי ההליכה שעברנו בתקופת הפעילות.

מעבר לכך , שילבנו את האפליקציה באפליקציית דיאטה מקבילה כך שלמעשה כל המידע שלנו אודות התזונה

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי