חישוב מסלול

מסלול הגעה ממקום למקום

מסלול הגעה ממקום למקום
מסלול הגעה ממקום למקום

בכל פעם , רגע לפני שאנחנו יוצאים ממקום למקום עולה בנו התהייה- כמה זמן יידרש לנו להגיע אל היעד, בכדי שנוכל לתכנן תכנן עצירות בדרך אל היעד בעבור הילדים או להתכונן בהתאם מבחינת תכנון לוח הזמנים האישי שלנו.

אז איך עורכים חישוב מסלול הגעה ממקום למקום?

כדי לערוך את חישוב מסלול הגעה ממקום למקום עומדים לפנינו כמה וכמה אמצעים טכנולוגיים שהפכו לחלק בלתי נפרד משגרת היום יום שלנו הודות לרשת האינטרנט ולטלפונים החכמים.

חישוב מסלול הגעה ממקום למקום באמצעות הטלפון החכם

הטלפון החכם הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחיינו ואנחנו לא מוותרים עליו, אפילו ביציאה הקצרה ביותר מהבית. בתוך אותו טלפון חכם ישנם כמה וכמה רכיבים טכנולוגיים מתקדמים ובינהם גם רכיב ה-GPS, אשר מאפשר לנו לעשות שימוש במערכת ניווט לווייני כדי להתמצא מבחינה גיאוגרפית.

אותו רכיב ניווט מאפשר לנו להפוך את מכשיר הטלפון החכם שלנו לאמצעי ניווט שיכול לסייע לנו בעת חישוב מסלול הגעה ממקום למקום. למעשה, כל שעלינו לעשות הוא להוריד אפליקציית ניווט אשר תפעיל את רכיב הניווט ולהגדיר מהי כתובת היעד.

לאחר שנבצע זאת, האפליקציה תציג לנו את מסלול הנסיעה אל עבר היעד המבוקש ותציג לנו את חישוב מסלול הנסיעה, אורכו המשוער, זמן ההגעה ולעיתים אף תתריע על סכנות ועומסי תנועה בדרך.

בין האפליקציות לניווט הפועלות בישראל תמצאו את אפליקציית WAZE המוכרת ולצידה את אפליקציית M8 אשר הושקה לאחרונה.

אתרי מפות לחישוב מסלול הגעה ממקום למקום

אם הטלפון החכם שלכם שבק חיים או שאתם אינם נמנים על בעליו של מכשיר סלולרי מתקדם במיוחד, עדיין תוכלו לערוך חישוב מסלול הגעה ממקום למקום בקלות ובמהירות באמצעות רשת האינטרנט.

כדי לבצע פעולה זו תדרשו לגשת אל אחד מאתרי המפות הנפוצים בישראל כמו אתר וואלה! מפות, YMAP ואתרים דומים אשר יאפשרו לכם לצפות במפות של כל נקודה בארץ או בעולם. אך, גם יאפשרו לכם להקליד נקודת מוצא ויעד ולערוך חישוב מסלול הגעה ממקום למקום בתוך שניות מספר.

המערכת עצמה תערוך בעבורכם את חישוב מסלול הנסיעה ואף תציג לפניכם הנחיות נסיעה ספציפיות אל עבר היעד שבחרתם. בסיום התהליך תוכלו להדפיס את ההנחיות ולהשתמש בהן במהלך הנסיעה על מנת להגיע אל היעד שבחרתם, בקלות ובמהירות.

חישוב מסלול הגעה ממקום למקום

אם שתי האפשרויות הראשונות שהצגנו אינן נמצאות בהישג ידכם, עדיין תוכלו לערוך חישוב מסלול הגעה ממקום למקום על ידי שימוש במפות כבישים שניתן למצוא בחנויות ספרים ובחנויות מטיילים.

אפשרויות אלו יסייעו לכם בהערכה משוערת של מרחק הנסיעה, ממנו תוכלו לשער מהו משך הזמן שתדרשו להשקיע בנסיעה אל היעד. אך, חשוב לציין, כי יתכן מאד והמפות אינן מדויקות ולא יוכלו לסייע לכם בקבלת מידע נוסף אודות הדרך בה תעברו ולכן מומלץ לבחור באפשרות זו רק כנקודת המפלט האחרונה.

לסיכום – מומלץ מאד לנצל את הכלים הטכנולוגיים העומדים כיום לרשות הרבים ולהשתמש בטלפון החכם או באתרי המפות הזמינים ברשת האינטרנט ומטרתם היא חישוב מסלול הגעה ממקום למקום. במידה ואפשרויות אלו אינן זמינות לכם באופן מידי , תוכלו לשוב תמיד אל מפות הכבישים הישנות.

5/5 - (2 votes)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי