מפות

מפות 144

מפות 144
מפות 144

שירות חיפוש הטלפונים של חברת בזק המוכר לכולנו במספר – 144, הפך בשנים האחרונות למערכת מידע מקוונת , אשר יכולה לספק לנו כמעט כל פריט מידע שנרצה, החל ממספרי טלפון, כתובות, המלצות על בעלי עסקים בתחומים שונים ואפילו מפות.

אז איך בדיוק עובד השירות הזה? ומה היתרון בשילוב של מערכת המפות בתוך שירות 144 הוותיק והמוכר לכולנו? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מפות בשירות 144?

כיום, מציעה חברת בזק שירות מפות מקוון באתר האינטרנט המקוון של שירות 144 הזמין בכתובת b144.co.il. מערך המפות של החברה הוא למעשה מערך לחיפוש עסקים וכתובות והצגתם על גם המפה המקוונת הזמינה באתר בכתובת http://maps.b144.co.il

במפה עצמה ניתן להציג עסקים שונים הממוקמים במיקום הגיאוגרפי שבחרנו, לקבל הנחיות ניווט ליעד ואף להתעדכן בדיווחי תנועה רלוונטיים ואף לקבל תמונה של המבנה אליו אנחנו אמורים להגיע בדומה לשירות גוגל Street View המוכר. את המפה הסופית נוכל להדפיס או לשתף עם חבר בדואר אלקטרוני.

למה אנחנו צריכים מפה ב-144?

השאלה החשובה ביותר היא כמובן למה שחברת בזק תוסיף אפשרות לחיפוש על גבי מפה בשירות המידע המוכר, אשר פעל בארץ לאורך שנים ושירת מיליונים מתושבי מדינת ישראל במכונתו הטלפונית בלבד?

הסיבה לכך פשוטה וטמונה בעיקר בצרכנים. היום, אנו, כגולשים, בררנים ותובעניים יותר ובמבחן המציאות לא נסתפק בשם העסק או בכתובת ונדרוש לקבל יותר. לכן, חברת בזק אינה מפסיק לשדרג את מערכת המידע של האתר והמפות הן רק חלק אחד מתוך מערך השדרוגים.

למעשה, בשירות המפות B144 כל לקוח יכול לחפש כל עסק הרשום במאגר על ידי הקלדת שמו או אפילו רק את תחום עיסוקו והמערכת תציג מיד את העסקים העונים לקריטריון החיפוש על גבי המפה ותוכלו לקבל הנחיות נסיעה לכל אחד מהם בתוך כמה שניות.

המערכת שעומדת מאחורי אתר B144, עוברת שדרוגים רבים כמעט מחודש לחודש ולמעשה מדובר בשדרוג טכנולוגי אדיר יחסית לשירות הטלפוני. כיום, תוכלו לקבל את מספר הטלפון והכתובת של כל אדם או עסק הרשום במאגר ואפילו לקבל את הנחיות הנסיעה אליו ברכב או בתחבורה ציבורית בתוך מספר שניות.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי