בזק 144

חיפוש אנשים 144

חיפוש אנשים
חיפוש אנשים

ישנם מקרים שונים בהם נרצה לדעת מהי כתובת מגוריו של אדם זה או אחר. הסיבות לחיפוש מסוג זה יכולות להיות שירות שאותו אדם מציע במקום מגוריו או סיבות אחרות, נעימות פחות. במידה ואנו זקוקים לסיוע בהליך של חיפוש אנשים – עומדים לרשותנו כמה וכמה אפשרויות מתקדמות שיקלנו עלינו את התהליך .

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ניתן להסיר רישומי כתובת ממאגרים שונים ובמקרים אחרים ניתן למסור פרטים שקריים ולכן מומלץ לבצע הצלבת מידע וחיפוש אנשים בכמה וכמה מאגרים שונים על מנת לאמת את התוצאות.

רגע לפני שנתחיל בהליך חיפוש אנשים

עוד לפני שנתחיל בהליך של חיפוש אנשים במאגרי המידע השונים, חשוב מאד שנוודא כמה וכמה פרטים בנוגע לאדם שאותו אנו מחפשים.

הפרט הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן כתובת משוערת – אין חובה לדעת את הכתובת עצמה אך עלינו למקד את החיפוש לפחות לרמת עיר או אזור מסויים בארץ שכן שמו של אדם אינו יחודי כמו מספר תעודת הזהות שלו למשל וחיפוש של שם נפוץ כמו אבי כהן בישראל יכול להניב מאות ואלפי תוצאות שלא יועילו לנו.

מעבר לכך – מומלץ מאד לדעת מהו שמו המדוייק של האדם וכיצד הוא מאויית. נקודה זו אינה קריטית אך היא יכולה לסייע לנו לקצר את התהליך באופן משמעותי מאד מחיפוש של ימים לחיפוש של שעות.

אז איך מחפשים אנשים ?

כיום, עומדות לרשתנו כמה אפשרויות לחיפוש אנשים, כאשר האפשרות המועדפת כמובן היא חיפוש אנשים דרך רשת האינטרנט, אשר מציעה לנו חיפוש מהיר פשוט וכמובן – אנונימי.

חיפוש אנשים באמצעות הטלפון

אחת מהאפשרויות הבסיסיות ביותר היא כמובן שירות 144 אותה מפעילה חברת בזק לאורך שנים ארוכות. במקרה זה כל שעלינו לעשות הוא לחייג את מספר השירות מכל טלפון ולבקש מהנציג את מספר הטלפון של האדם אותו אנו מחפשים – הנציג בתגובה יבקש לדעת כתובת משוערת או לפחות את העיר עצמה ויספק לנו את המספר.

חיפוש אנשים באמצעות רשת האינטרנט

אם אנחנו מעוניינים לבצע את הבדיקה באופן מקוון הרי שעומדות לפנינו 2 אפשרויות קלות ופשוטות המציעות לנו חיפוש קל ונוח לחיפוש אנשים באינטרנט.

B144 – במקביל לשירות 144 של חברת בזק מפעילה החברת את שירות B144 המאפשר לנו לחפש את כתובת של כל אדם הרשום במאגרי החברה בכתובת http://private.b144.co.il/.

כל שעלינו לעשות הוא להקליד את שמו המלא של האדם אותו אנו מעוניינים לחפש ולבחור בעיר המגורים המשוערת. כתוצאה המערכת תציג לנו את שמם וכתובתם של כל האנשים העונים לשאילתת החיפוש שהקלדנו במערכת.

Zap דפי זהב – אם האדם אותו אנו מחפשים הוא בעל מקצוע מומלץ מאד לבחור דווקא באפשרות החיפוש של שירות דפי זהב, הזמין ברשת האינטרנט בכתובת www.d.co.il

מערכת זו מציעה לנו את היכולת להקליד את שמו של כל אדם, לצמצם את הבחירה לעיר ספציפית ולקבל תוצאות חיפוש המציגות בעלי מקצוע שונים, בחלקו לפי קטגוריה, העונים לשאילתת החיפוש שבחרנו. משלב זה כל שעלינו לעשות הוא לבחור את הקטגוריה והאדם הרצוי ואף נוכל לקבל מידע על בעלי מקצוע דומים באותו אזור.

לסיכום נאמר, כי הליך של חיפוש אנשים כיום קל הרבה יותר מבעבר, אך עדיין ישנה אפשרות קיימת לחמוק מתחת לרדאר ולהפוך את הליך חיפוש האנשים ללא יעיל.

5/5 - (1 vote)

על הכותב

צוות האתר MyTexi

הוסף תגובה

לחץ כדי להגבי